Zmień język
Waluty

Hydrołapy

Hydrauliczny hamulec ręczny - regulowany (pion / poziom) Hydrauliczny hamulec ręczny - regulowany (pion / poziom)
Producent: CNC71
Cena: 419,00 zł (netto: 340,65 zł )
zobacz więcej
Hydrauliczny hamulec ręczny  - pionowy Hydrauliczny hamulec ręczny - pionowy
Producent: CNC71
Cena: 649,00 zł (netto: 527,64 zł )
szt.
zobacz więcej

 

Co otrzymasz od nas w zestawie hydraulicznego hamulca ręcznego?

  • podstawę wykonaną z blachy
  • rękojeść i elementy mocujące pompę wykonane z aluminium
  • tuleje mocujące 
  • stalowy sworzeń oraz simering,
  • śruby mocujące

Więcej informacji znajdziesz w ofercie danego produktu w naszym sklepie.

Przemyślane mocowanie hydrołapy

Wiemy, że każdy z kierowców ma swoje preferencje. Stąd tzw. kosz, w którym zamocowana jest dźwignia i pompa stworzyliśmy tak aby była możliwość założenie pompy w obu kierunkach. Hydrauliczny hamulec ręczny to niezwykłe narzędzie w każdym samochodzie do driftu. 

Montaż hydrołapy a pompa

Produkt, który kupujesz u nas ma rozstaw śrub pozwalający na zamontowanie dowolnej pompy hamulcowej. Wiele marek samochodów różni się zalecanymi pompami do hydrołapy - stąd nasza decyzja, aby stworzyć produkt uniwersalny. Pompę do każdego driftowozu można dokupić osobno.

Jak działa hydrołapa?

Jeśli budujesz swój własny samochód do driftu pewnie masz już podstawową wiedzę o konstrukcji pojazdu. Zwykły hamulec ręczny zazwyczaj działa na zasadzie słynnego już "zaciągania" zacisków za pomocą linki hamulca - powoduje to lepsze lub gorsze blokowanie tylnych kół. Co jak wiemy może powodowa mniej lub bardziej widowiskowy drift. Tego typu hamulce używane są również w innych sportach motorowych - KJS, Rajdy.
W przypadku hydrołapy używanej w wielu samochodach do driftu, montujemy ją do układu hydraulicznego. Większość zawodników driftowych korzysta ze sprawdzonych rozwiązań - montują wysokiej jakości hydrołapy wraz z nową pompą hydrauliczną. Przy budowie całej konstrukcji należy pamiętać aby układ posiadał zawory zwrotne. Płyn hamulcowy powinien być tłoczony w jednym kierunku (kiedy chcemy wprowadzić samochód w slajd czy poślizg).
Pamiętaj, że ze względu na obowiązujące przepisy, warto pomyśleć o hydrołapie z szybkim demontażem. Inaczej nazywana hydrołapą odkręcaną czy demontowalną.

Hydrołapa do BMW


Nasze hamulce hydrauliczne pasują do BMW, NISSANA czy Lexusa. A jeśli zastanawiasz się czy będzie pasować również do Twojego driftowozu - zawsze możesz skontaktować się z nami! Możemy wykonać również hydrauliczne hamulce ręczne na zamówienie.

Hydrołapa odkręcana lub demontowalna - czyli przegląd samochodu z hydraulicznym hamulcem.

Nasze produkty mają możliwość odkręcenia dźwigni hydrołapy i ukrycia w samochodzie. Przyda się to w szczególności podczas ewentualnej kontroli, przeglądu samochodu - lub kiedy po prostu będzie ci dźwignia hamulca przeszkadzać. Pamiętaj, że przepisy co do zasady zabraniają modyfikacji seryjnego układu hamulcowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl